Nejen o vánocích platíš jak se ti to hodí

Nakup s penězí od Twista na vánoce a získáš extra peníze i extra čas na placení. Platíš až za 45 dní ZDARMA! Nechceš se registrovat, tak můžeš nakupovat v s Twisto Pay ve vybraných e-shopech a platit do 30 dní - samozřejmě taky ZDARMA!

Co je Twisto?

Platební aplikace pro moderní způsob platby spojená s kartou Mastercard. Účet založíte bez zbytečných procesů z domova a online.

Rázem můžete platit jako uživatel platební aplikace Twisto na jediné kliknutí, uhradit faktury a složenky vyfocením a nahráním do aplikace, nebo využít k platbě kartu Twisto. Všechno s měsíčním limitem, vždy splatný k polovině příštího měsíce. 

Díky Apple Pay se dá také Twistem zaplatit mobilem. S funkcí Twisto Split můžete snadno rozdělit společný účet mezi kamarády, případně  lze rozdělit vyšší platby do nejjednodušších splátek na trhu bez složitého schvalování. V přehledné  mobilní aplikaci se zobrazují nákupy, které pohodlně uhradíte najednou na konci měsíce.

Hospodářské noviny nedávno potvrdily, že Twisto má nejvýhodnější kurz pro platby v zahraničí. Zařídíte si tak bezpečné cestování a ještě ušetříte spoustu peněz.