Moderní způsob placení

Žít po svém
Platit po svém

Už žádný stres s platbou v eshopu s Twistem získáš odložení platby a peníze se splatností až 45 dní od objednávky. V aplikaci Twisto najdeš desítky eshopů kde platíš po třetinách. Získáš virtuální kartu. Bez papírování, čekání vše lze zařídit online.

Co je Twisto?

Platební aplikace pro moderní způsob platby spojená s kartou Mastercard. Účet založíte bez zbytečných procesů z domova a online. Rázem můžete platit jako uživatel platební aplikace Twisto na jediné kliknutí, uhradit faktury a složenky vyfocením a nahráním do aplikace, nebo využít k platbě kartu Twisto. Všechno s měsíčním limitem, vždy splatný k polovině příštího měsíce.

Díky Apple Pay se dá také Twistem zaplatit mobilem. S funkcí Twisto Split můžete snadno rozdělit společný účet mezi kamarády, případně lze rozdělit vyšší platby do nejjednodušších splátek na trhu bez složitého schvalování. V přehledné mobilní aplikaci se zobrazují nákupy, které pohodlně uhradíte najednou na konci měsíce.

Hospodářské noviny nedávno potvrdily, že Twisto má nejvýhodnější kurz pro platby v zahraničí. Zařídíte si tak bezpečné cestování a ještě ušetříte spoustu peněz.