fbpx
spotrebiltelsky uver scaled

Volsor logo

Potřebujete rychle peníze na pořízení auta nebo jen musíte rychle zaplatit pohledávku. Jsme propojeni systémem na vyhledávání spotřebitelských úvěrů v České republice. Tento systém zajišťuje společnost Volsor s.r.o. V tomto systému najdeme pro vás spotřebitelský úvěr s nejlepšími podmínkami pro Vás.

Veškeré nabídky spotřebitelského úvěru jsou nebankovní se splatností od 1 měsíce do 84 měsíců výška úvěru je od 10 000 až po 300 000 Kč a různým RPSN, vše záleží na vybraném poskytovateli spotřebitelského úvěru. Spotřebitelský úvěr je pro každého, kdo má občanství České republiky, dovršil 18 let a pro žádost spotřebitelského úvěru jsou potřebné běžné doklady totožnosti (OP, ŘP nebo cestovní pas). Samozřejmě nutností je i založený běžný účet v bance pro odeslání schválené částky úvěru na váš účet. Spotřebitelský úvěr je bezúčelový a peníze můžete použít na cokoliv.

Registrací ve vyhledávači získáte přístup k opakovaným nabídkám finančních a souvisejících služeb či produktů. Vyplněním jednoduchého vícekrokového formuláře na těchto webových stránkách ušetříte spoustu času a výrazně si usnadníte celý proces schválení Vaší žádosti o námi nabízené produkty. Registrací na těchto stránkách se stanete, naším partnerem a získáte tak příležitost k poskytnutí nejenom výhodné půjčky, ale současně výhodu být i do budoucna informován o dalších výhodných půjčkách, finančních produktech či jiných službách.

Registrace, jakož i veškeré výše uvedené služby, jsou Vám navíc poskytovány zdarma. Během pár sekund Vás spojíme s nejvýhodnějším úvěrovým partnerem. Náš systém prohledá desítky úvěrových společností a vybere právě tu, která Vám ráda co nejdříve půjčí (i když Vám už někde jinde odmítli půjčit).

Potom jen stačí postupovat dále dle instrukcí konkrétní úvěrové společnosti, aby si ověřila Vaši identitu. Většinou Vám pošlou SMS s autorizačním kódem, nebo Vás požádají o převedení 1,- Kč na jejich bankovní účet. Instrukce jsou různé, ale jedna je stejná, peníze můžete použít absolutně na cokoli. Navíc každý den vylepšujeme funkce našeho systému a snažíme se, abychom Vám nabídli tu společnost, která Vám poskytne půjčku zdarma.

Spotřebitelský úvěr kalkulačka

Moneta Credit – doporučuje