fbpx

Potřebujete rychle peníze?
Hledáte spolehlivého partnera, který vám vždy vypomůže s vaší finanční situací?

Půjčka s lidskostí a pochopením. Půjčte si až 20 000 Kč bez nutnosti ručení.

Získejte peníze ještě dnes!

Náš systém pomáhá každý měsíc najít vhodnou půjčku pro více než 150 000 žadatelů v České republice.

Volsor logoUšetřete si starosti s finanční situací, pokud potřebujete peníze na neočekávané výdaje (zaplatit složenku nebo důležitý nákup). Náš systém je napojen na vyhledávácí portál mikropůjček v České republice. Tento vyhledávací systém provozuje společnost Volsor s.r.o. Systém najde pro vás půjčku s těmi nejvýhodnějšími podmínkami.

Všechny půjčky, které mohou být ve vaší nabídce jsou nebankovní se splatností od 1 do 30 dní ve výši od 500 až 20 000 Kč vše záleží na vybraném poskytovateli půjčky. Rychlá půjčka online je určena pro všechny, kteří mají občanství ČR a dovršili 18 let, pro získání půjčky jsou potřebné dokumenty OP popřípadě ŘP nebo cestovní pas a běžný účet pro zaslání půjčky.

Poukázání schválené rychlé půjčky je velice jednoduché, protože požadovaná částka úvěru po schválení je odeslána přímo na váš bankovní účet, který zadáte v nezávazné online žádosti o půjčku.

Délka vyřízení je závislá na vybraném poskytovateli půjčky, ale jde spíše jen o několik minut cca do 15 minut. RPSN, výše splátky a úročení půjčky se liší od vybraných poskytovatelů půjček. Peníze můžete použít na cokoliv, protože půjčka je bezúčelová. Předčasné splacení půjčky je zdarma.

Rychlou půjčku online můžete vrátit v jednorázové splátce včetně úroku, odstraníte tím závazek pravidelných měsíčních splátek. Pokud vyplníte nezávaznou online žádost, okamžitě získáte informaci jestli vaše žádost o půjčku byla schválena nebo nikoliv. Pokud jste na mateřské dovolené, student, podnikatel nebo důchodce je tato rychlá půjčka pro vás.

Vyplňte nezávaznou vícekrokovou žádost online za 3 minuty!

onpujcka 728x90