novacredit

Rychlá půjčka pro podnikatele

Jste živnostník, OSVČ nebo podnikatel a dostali jste se do situace finanční tísně. Získejte výhodnou půjčku od Novacredit. Můžete využít celkem dva produkty pro finanční podporu vašeho podnikání. Většinou nebankovní půjčky jsou určeny pro běžné spotřebitele, ale tyto dva produkty jsou výhodné vyřešení finančních problémů pro podnikatele, OSVČ a živnostníky.

Varianta číslo jedna je Jednorázová půjčka se splatností do 25 dnů a do výše až 30 000 Kč. Rychlá půjčka bez doložení příjmů, v případě poukázání finančních prostředků na účet, peníze mohou být do 30 minut na vašem účtu. Veškerá žádost o půjčku je zcela online a to i z mobilního telefonu. Půjčku lze využít na cokoliv a už při konfiguraci žádosti o půjčku vydíte, kolik zaplatíte za požadovanou částku půjčky včetně RPSN.

U půjčky nejsou žádné skryté poplatky a nazaplatíte žádný poplatek předem, ani pro posouzení Vaší žádosti. Pro získání půjčky je potřeba OP, druhý doklad s foto, věková hranice je od 21 let, mít bankovní účet, délka vyřízení po dodání dokladů je min 5 minut, nutná registrace a předčasné splacení půjčky je zdarma.

Varianta číslo dvě je  Půjčka na splátky je rovněž určena pro podnikatele, OSVČ a živnostníky. Výše úvěru je od 5 000 – 60 000 Kč se splatností od 3 měsíců až do 12 měsíců.

Tato půjčka je vhodná pro všechny majitele živnostenského oprávnění.

Získejte půjčku pro podporu svého podnikání na překlenutí špatného období!

Půjčková kalkulačka

Mohlo by vás zajímat...

Populární příspěvky