Ohlasy klientů

V nedávném průzkumu bylo spokojeno až 99,8 % našich  klientů.

Napište nám jak jste byli spokojeni s naší servisem finančních produktů. Umístíme váš ohlas na tuto stránku.
“Když potřebuji rychle peníze, tak se pravidelně obracím na vaši službu vyhledávače půjček. Vždy mi nabídnete tu nejlepší možnost. Díky!”
Ivana Mrázová
spokojená klientka
“Vyplnil jsem žádost a byla mi nabídnuta společnost, která mi ten samý den poslala peníze na účet. Vše proběhlo v pořádku! A také mě zaujali i vaše finanční produkty”
Ing. Lukáš Vápeník
spokojený klient
“Potřebovala jsem okamžitě peníze na zámečníka. Moc jste mi pomohli a peníze jsem dostala. Využila jsem i vámi nabízené finanční produkty, které mě zaujali.”
Adéla Stiborová
spokojená klientka
“Webové stránky MonetaCredit.cz mi šetří čas, už nemusím vyplňovat několik žádostí u různých společností. Peníze jsem obržel hned na účet. Určitě využiji i vaše finanční produkty.”
Milan Černý
spokojený klient
“Když potřebuji rychle peníze, tak se pravidelně obracím na vaši službu vyhledávače půjček a i na finanční produkty. Vždy mi nabídnete tu nejlepší možnost. Díky!”
Lucie Bednářová
spokojená klientka
"Beru si od Vás už čtvrtou půjčku a nikdy jsem neměla žádný problém. Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb. Splnili jste mé očekávání a dokonce jste ho překročili, co jste nabídli jsem skutečně obdržela."
Markéta Lišková
spokojená klientka
“Vyplnil jsem žádost a byla mi nabídnuta společnost, která mi ten samý den poslala peníze na účet. Vyzkoušel jsem vaše finanční produkty k plné spokojenosti. Vše proběhlo v pořádku!”
Daniel Válek
spokojený klient
"Musím přiznat, že byla jsem skeptická, co se týká získávání peněz on-line, ale nakonec vše dopadlo velice dobře. Pokud si někdy budu zase potřebovat půjčit, samozřejmě se na vás obrátím znovu."
Tereza Klempová
spokojená klientka