reference

V nedávném průzkumu bylo spokojeno až 99,8 % našich  klientů.

Napište nám jak jste byli spokojeni s naší servisem finančních produktů.

Umístíme váš ohlas na tuto stránku.


"Nevěřil jsem tomu, ale díky vašim finančním produktům a přehledné nabídce půjček jsem si mohl vybrat tu nejlepší půjčku a mít jistotu, že nenaletím podvodníkům. Mohl jsem tak vyřešit momentálně svojí finanční situaci."
muz3
Josef Prokop
spokojený klient

“Když potřebuji rychle peníze, tak se pravidelně obracím na vaši službu vyhledávače půjček. Vždy mi nabídnete tu nejlepší možnost. Díky!”
zena2
Ivana Mrázová
spokojená klientka

“Vyplnil jsem žádost a byla mi nabídnuta společnost, která mi ten samý den poslala peníze na účet. Vše proběhlo v pořádku! A také mě zaujali i vaše finanční produkty”
muz1
Ing. Lukáš Vápeník
spokojený klient

"Beru si od Vás už čtvrtou půjčku a nikdy jsem neměla žádný problém. Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb. Splnili jste mé očekávání a dokonce jste ho překročili, co jste nabídli jsem skutečně obdržela."
zena5
Markéta Lišková
spokojená klientka

"Potřebovala jsem okamžitě peníze na zámečníka. Moc jste mi pomohli a peníze jsem dostala přímo na můj účet. Využila jsem i skvělé finanční produkty pojištění."
zena1
Adéla Stiborová
spokojená klientka

"Vyplnil jsem online žádost a byl jsem překvapen rychlostí schválení mé půjčky, ještě ten samý den jsem měl peníze na účtu. Vše proběhlo v pořádku a k plné mé spokojenosti pomohlo mi to vyřešit mou finanční situaci"
muz2
Daniel Válek
spokojený klient

"Musím přiznat, že byla jsem skeptická, co se týká získávání peněz on-line, ale nakonec vše dopadlo velice dobře. Pokud si někdy budu zase potřebovat půjčit, samozřejmě se na vás obrátím znovu."
zena3
Tereza Klempová
spokojená klientka

“Webové stránky MonetaCredit.cz mi šetří čas, už nemusím vyplňovat několik žádostí u různých společností. Peníze jsem obržel hned na účet. Určitě využiji i vaše finanční produkty.”
muz4
Milan Černý
spokojený klient