Ohlasy klientů

V nedávném průzkumu bylo spokojeno až 99,8 % našich  klientů.

Napište nám jak jste byli spokojeni s naší servisem finančních produktů.

Umístíme váš ohlas na tuto stránku.

Umístíme váš ohlas na tuto stránku.


citataJsem velmi ráda, že jsem si zvolila právě vás pro svou čtvrtou půjčku. Vaše služby jsou skvělé a vždy jsem měl/a pocit, že jsem v dobrých rukou. Děkuji vám za profesionalitu a rychlost, se kterou jste mé žádosti vyřídili. Vaše ochota a vstřícnost jsou opravdu na vysoké úrovni.

Nemohu než ocenit, že jste splnili mé očekávání a ještě je dokonce překročili. Co jste mi nabídli, to jsem skutečně obdržela, a to mě velmi těší. Vaše společnost je pro mě jednoznačnou volbou, pokud budu potřebovat další finanční pomoc.

Děkuji za vaši profesionální práci a za to, že se mi vždy snažíte vyjít vstříc. S vašimi službami jsem opravdu spokojena a budu vás ráda doporučovat svým známým.”

zena5

Markéta Lišková
spokojená klientka

citataVyplnil jsem online žádost a byl jsem překvapen rychlostí schválení mé půjčky, ještě ten samý den jsem měl peníze na účtu. Vše proběhlo v pořádku a k plné mé spokojenosti pomohlo mi to vyřešit mou finanční situaci.”

muz2

Daniel Válek
spokojený klient


citataMusím přiznat, že jsem byla skeptický/á ohledně získávání peněz online, ale nakonec vše dopadlo velice dobře. Vaše služby mě mile překvapily a jsem ráda, že jsem se rozhodla vás využít. Pokud budu potřebovat půjčku znovu, určitě se na vás ráda obrátím znovu.”

zena3

Tereza Klempová
spokojená klientka


citataS potěšením konstatuji, že po vyplnění žádosti jsem obdržel nabídku od společnosti, která mi ještě týž den poslala peníze na můj účet. Celý proces proběhl bezproblémově a jsem nadmíru spokojen. Zároveň mě zaujaly i vaše finanční produkty, které považuji za velmi zajímavé.”

muz1

Ing. Lukáš Vápeník
spokojený klient

citataKdyž potřebuji rychle peníze, tak se pravidelně obracím na vaši službu. Vždy mi nabídnete tu nejlepší možnost. Díky!”

zena2

Ivana Mrázová
spokojená klientka

citataByl jsem skeptický, ale díky vašim finančním produktům a přehledné nabídce půjček a finančních produktů jsem si mohl/a vybrat tu nejlepší variantu a měl jistotu, že nepadnu za oběť podvodníkům. Díky vám jsem byl schopen vyřešit svou momentální finanční situaci.”

muz4

Josef Prokop
spokojený klient


citataDíky webovým stránkám Moneta Credit.cz šetřím čas, už nemusím vyplňovat několik žádostí u různých společností. Peníze jsem obdržel okamžitě na svůj účet. Určitě využiji i vaše finanční produkty, které nabízíte. Jsem s vašimi službami velmi spokojen/a.”

muz3

Milan Černý
spokojený klient

citataByla jsem v situaci, kdy jsem potřebovala okamžitě peníze na zámečníka. Vaše pomoc byla neocenitelná a peníze jsem rychle obdržela přímo na svůj účet. Navíc jsem využila i vaše skvělé finanční produkty pojištění, což mi dodalo další jistotu a bezpečnost. Jsem vám za všechnu pomoc velmi vděčná.”

zena1

Adéla Ctiborová
spokojená klientka

citataObjevila jsem vaše webové stránky a využila vaše služby a tipy na finanční produkty. Skvělé informace na jednom místě – od půjček až po investice, včetně pojištění a operativního leasingu. Vaše informace jsou rozhodně užitečné, a co je ještě lepší, mohu vše vyřídit online u vašich partnerů přímo na vašich stránkách. Jsem nadšena!”

zena 5

Karolína Prokopová
spokojený klient


POZNÁMKA: Fotografie klientů jsou ilustrační z důvodu GDPR.