cofidis

Půjčka Cofidis

Půjčte si až milion korun a peníze použijte na cokoliv. S partnerskou půjčkou výhodněji.

Již od 4,99%
20 000 - 1 000 000 Kč
Jednoduše online
Nebankovní půjčka inned na účet
Partnerská půjčka

Cofidis nabízí klasické spotřebitelské půjčky (20.000 Kč – 1.000.000 Kč) jak pro jednotlivce, tak páry (partnerská půjčka), kde jsou výhodnější podmínky a úrok již 4, 49 % p.a. Hlavní konkurenční výhodou Cofidisu je Cofidis online podpis, díky kterému nepotřebuje klient podepisovat žádné papírové smlouvy a vše vyřídí rychle a diskrétně z domova. Díky rychlosti a nízkým úrokovým sazbám je Cofidis pro partnery většinou první volba mezi ostatními bankovními i nebankovními společnostmi.

Podmínky půjčky:

Žadatel o půjčku musí v den žádosti mít minimálně věk 18+  s trvalým pobytem v České republice nebo na Slovensku. Potvrzení o příjmu k žádosti o půjčku je individuální. Je nutné mít vlastní bankovní účet a mít občanství ČR nebo SK.

Vlastnosti půjčky:

Pro získání půjčky Cofidis je požadován min. příjem. Způsob poukázání půjčky je převodem na váš bankovní účet. Při žádosti o půjčku kontroluje Cofidis registr dlužníků. V případě žádosti o půjčku je nutná registrace na stránkách Cofidis, žádost o půjčku lze vyřídit bez poplatků za poskytnutí půjčky a lze kompletně vyřídit online. Časově je půjčka Cofidis,  předschválena do 5 minut od podání žádosti o půjčku a vyplacena do 24 hodin.  Předčasné splacení revolvingu úvěru je zdarma, ostatní ve výši 1% nebo 0,5% z předčasně splacené částky úvěru. Hlavní konkurenční výhodou Cofidisu je Cofidis online podpis, díky kterému nepotřebuje klient podepisovat žádné papírové smlouvy a vše vyřídí rychle a diskrétně z domova. Díky rychlosti a nízkým úrokovým sazbám je Cofidis pro partnery většinou první volba mezi ostatními bankovními i nebankovními společnostmi.

Nepůjčuje se:

Lidé s negativním záznamem v rejstříku, bez doložitelných příjmů, předluženým lidem, lidem v exekuci, insolvenci, pokud je OSVČ, tak jím musí být nejméně rok.

Mohlo by vás zajímat...

Populární příspěvky