sluzby head

Flexibilita a komfort!

bank euro info

Díky vysoké flexibilitě webové stránky monetacredit.cz máte možnost nastavit si všechny parametry podle svých možností a aktuálních potřeb. U všech nabízených finančních produtků.

Rychle a snadno!

credit card infoRychle a snadno získáte přehled o nabízených finančních produktech ( běžné účty, hypotéky, půjčky, pojištění). Na našich webových stránkách jsou i formuláře pro nezávaznou online žádost různých produktů, především půjček.

Žádné závazky!

wave low frequency infoPotřeba finančních prostředků může vzniknout kdykoli a na cokoli. A přesně pro tyhle situace jsou tu naše nabízené finanční produkty a půjčky. Pokud potřebujete půjčku od 500 Kč do 300 000 Kč a je zcela na vás, na co je použijete. Ničím se tím nezavazujete, naše služba je zcela bez závazků. Smlouvu pro půjčku nebo pojištění budete podepisovat s pojišťovnou nebo úvěrovou společností.

Nízké úrokové sazby.

rotate info

Nabízíme jedny z nejnižších úrokových sazeb na trhu a exkluzivní nabídek půjček z bankovního i nebankovního sektoru. Nikdy vám nezprostředkujeme nevýhodnou půjčku.

Spolupráce, která vám přinese užitek!

couple info

Nabídku finančních produktů neustále aktualizujeme a přidáváme finanční produkty úvěrových společností, bank a pojišťoven s kterými spolupracujeme. Více jak 30 společností prezentujeme na  webové stránce a i na našich partnerských webech 

  1. https://www.city-pujcka.cz