Mutumutu – Zdravé životní pojištění

Až 30 % z ceny životního pojištění vám vracíme zpět!

Zdravý životní styl se vyplácí! S pravidelným pohybem a nekouřením si můžete vychutnat levnější pojištění. Naše aplikace vám umožní sbírat body a za odměnu vám vracíme peníze. Nemusíte se bát Big Brothera – pracujeme pouze s daty, která již sdílíte se svým telefonem.

“Získejte až 20 % zpět za pravidelný pohyb každé 3 měsíce!”

“Získáte 5 % zpět za nekouření jednou za rok!”

“Získejte 5 % zpět za preventivní prohlídky jednou za rok!”

Získáte peníze zpět za péči o sebe s naším životním pojištěním!

Snažte se a ušetřete až 30 % z ceny životního pojištění! Stačí, když se budete hýbat, nebudete kouřit a pravidelně navštěvovat preventivní prohlídky u lékaře.

Životní pojištění, které má základy v jednoduchosti, férovosti a transparentnosti s dobrou možností ušetřit. V případě, že klient se o své zdraví stará. Mutumutu má zázemí v KB, ovšem není to klasická pojišťovna, ale pojišťovací zprostředkovatel.

Zvolte životní pojištění, které staví na jednoduchosti, férovosti a transparentnosti, a nabízí skvělou možnost úspor. S Mutumutu, unikátním pojišťovacím zprostředkovatelem spojeným se zázemím v KB, získáte finanční zajištění při nemoci, invaliditě i pro svou rodinu v případě úmrtí.

Naše pojistka kryje i bolesti zad a psychické nemoci, což nenabízí každá pojišťovna. S Mutumutu můžete založit i investiční spoření, přičemž respektujeme vaši svobodnou volbu bez jakékoli nucené participace. To vám poskytne kombinaci životního pojištění s investicí a spořením na důchod.

V případě invalidního důchodu vám bude vyplácena pravidelná měsíční renta namísto jednorázové částky. Tím získáte jistotu pravidelného měsíčního příjmu. Nemusíte se obávat průtahů a zdlouhavých formalit. Již po 60 a více dnech pracovní neschopnosti z důvodu nemoci nebo úrazu obdržíte plnění příjmu, a to rychle a bez zbytečných komplikací.

Toto životní pojištění Vás zajistí finančně pokud nemůžete pracovat při nemoci nebo invaliditě. V případě vaší smrti, ochrání i vaši rodinu. Trpíte na bolesti zad nebo psychické nemoci i toto lze pojistit v tomto životním pojištěni. Mutumutu je jediná pojišťovna kdo řeší pracovní neschopnost.

Můžete si založit při životním pojištění i investiční spoření, ke kterému vás ovšem nikdo nebude nutit. Je to vlastně kombinace životního pojištění s investicí a spořením na důchod což není zrovna dobrá kombinace. Pokud se ze zdravotních důvodů,  dostanete do invalidního důchodu, bude vám vyplácena měsíční renta oproti běžně vyplacené jednorázové částce. Budete mít jistotu, že každý měsíc dostanete pravidelný měsíční příjem.

V případě nemoci nebo úrazu budete mít plnění příjmu a peníze dostanete i při tomto výpadku z důvodu nemoci. Vše dostanete velice rychle bez zbytečných průtahů a formalit, jakmile nemůžete pracovat 60 a více dní.

Nabízíme vám komplexní pojištění, které vás ochrání při různých nečekaných událostech. S naším životním pojištěním můžete pojištění na pracovní neschopnost, invaliditu, úrazové pojištění, pojištění v případě smrti a vážnou nemoc.

Dobrou zprávou je, že jsme pro vás připraveni i v případě koronaviru. Pokryjeme vás na onemocnění koronavirem, a to nejen pokud jste stávajícím klientem, ale i jako nový klient.

A co je nejdůležitější, s naším životním pojištěním neplatíte žádné skryté poplatky. Žádná správa pojištění, vstupní ani měsíční poplatky neexistují. Navíc, pokud se rozhodnete ukončit smlouvu, nemusíte se obávat zbytečných průtahů nebo složitých výpovědních smluv. Můžete smlouvu kdykoliv zrušit bez komplikací. Vaše spokojenost je naší prioritou.