Pojištění vozidel ČSOB

auto csob
Článek k přečtení za 2 minuty

Výhody ochrany a slevy pro majitele vozidel

Zabezpečte své auto s výhodami povinného ručení od ČSOB a ušetřete až 20% při online sjednání!

Každý majitel vozidla ví, že povinné ručení je nezbytnou součástí vlastnictví auta. V České republice je toto pojištění zakotveno zákonem a je povinné pro každého, kdo provozuje automobil. Povinné ručení, poskytované společností ČSOB, není pouze formální povinností, ale skýtá i několik výhod, které mají potenciál ušetřit majitelům vozidel nemalé finanční prostředky.

Co je povinné ručení?

Povinné ručení je druh pojištění, které slouží jako základní ochrana majitelů vozidel. Jeho hlavním účelem je chránit majitele vozidla v případě, že způsobí dopravní nehodu, a tím pádem i ostatní účastníky provozu. Pokud dojde k nehodě, pojišťovna vyrovná za majitele škody na autě, majetku i zdraví poškozených osob. Je to důležitá forma zabezpečení, která může chránit majitele vozidla před vysokými finančními náklady.

Výhody pojištění u ČSOB:

  1. Sleva 20% při sjednání přes internet: ČSOB nabízí atraktivní slevu ve výši 20 % pro majitele vozidel, kteří povinné ručení sjednají prostřednictvím internetu. To znamená snížení nákladů a snadnější vyřízení pojištění online.
  2. Pojištění škod na vlastním vozidle až do výše 10 000 Kč (ve variantě PREMIANT): S variantou PREMIANT mají majitelé vozidel další výhodu. Pojištění škod na vlastním vozidle může činit až 10 000 Kč, což může být užitečné při menších nehodách nebo poškození vozu.
  3. Zapůjčení náhradního vozidla: V případě, že oprava vašeho vozidla přesáhne 8 hodin, ČSOB poskytne možnost zapůjčení náhradního vozidla. Tímto způsobem majitelé nemusí být dlouhodobě bez svého auta a mohou pokračovat ve svých každodenních činnostech.
  4. Asistenční služby: ČSOB zahrnuje do svého povinného ručení také asistenční služby pro případ nehody nebo poruchy vozidla. To znamená, že majitelé vozidel mohou mít klid vědomí, že v případě potřeby budou mít k dispozici pomoc a podporu.
  5. Úrazové pojištění řidiče až do výše 300 000 Kč: V rámci povinného ručení u ČSOB majitelé vozidel získávají i úrazové pojištění řidiče, které může být až do výše 300 000 Kč. Toto pojištění poskytuje dodatečnou ochranu řidiči při dopravních nehodách.
  6. Pojištění osobních věcí řidiče i posádky: ČSOB zahrnuje do své nabídky i pojištění osobních věcí řidiče a posádky. To znamená, že v případě poškození nebo odcizení osobních věcí majitelů vozidel mohou mít nárok na náhradu.

Z toho všeho je zřejmé, že povinné ručení u ČSOB není jen povinností, ale i příležitostí pro majitele vozidel získat užitečné výhody a ochranu. Při výběru pojištění je však důležité zvážit své potřeby a situaci a zvolit takové pojištění, které nejlépe vyhovuje konkrétním potřebám a požadavkům.