Twisto

Inovativní nákupní zážitek s Twistem:

Uhradíte až do 30 dnů nebo rozdělíte platbu na třetiny. Bezplatně.

Objednej si, prohlédni zboží až poté, až jsi spokojený/á – v partnerských obchodech s Twistem máš na zaplacení 30 dní. Máš také možnost rozdělit platbu na třetiny, a to zcela zdarma. Chceš využít ještě více výhod? Stáhni si Twisto aplikaci, zaregistruj se do účtu a užívej si možnost platit kdekoli s až 45denní splatností nebo rozlož platbu do 12 bezúročných splátek. Všechno to je jednoduché a bezpečné.

Zaplať až uvidíš, že jsi spokojený/á!

S Twistem můžete nejprve vybrat zboží nebo služby, které chcete zakoupit. Poté si můžete vše důkladně zkontrolovat a ujistit se, že jste s nákupem spokojeni. Až poté provedete platbu, což vám dává možnost si být jistými svým výběrem před finálním uskutečněním transakce.

Máte na to až 30 dní, abyste mohli zaplatit

S Twistem můžete platit v partnerských obchodech až do 30 dní od provedení nákupu, a to zcela zdarma. Alternativně, máte také možnost rozdělit platbu na třetiny, což je také bezplatné. To vám umožňuje více flexibility při nakupování a platbě za zboží a služby, které jste si vybrali. Twisto nabízí výhodné a jednoduché platební možnosti, které usnadňují vaše nákupy a zajišťují, že můžete platit až poté, co jste s nákupem spokojeni.

Platba s Twistem je zajištěna bezpečně a jednoduše.

S Twisto aplikací a registrací do účtu můžete platit bezpečně kdekoli až do 45 dní od provedení nákupu. Alternativně máte také možnost rozložit platbu na několik bezúročných splátek, což vám poskytuje ještě více flexibility při řízení vašich financí. Twisto vám tak umožňuje využívat výhodné platební možnosti, které usnadňují vaše nákupy a umožňují vám plně využít svých financí.


Nakupování a platba s Twistem nabízí řadu výhod a důvodů, proč je to skvělá volba:

 • Flexibilita: S Twistem můžete zakoupit zboží nebo služby nyní a platbu uskutečnit až později, až do 30 dní. To vám umožňuje mít více času na přemýšlení o nákupu a ujistit se, že jste s ním spokojeni.
 • Finanční pohodlí: Pokud si přejete počkat na platbu až na další měsíc, Twisto vám to umožní. To může být užitečné, pokud máte omezený rozpočet a potřebujete si vyjasnit svoje financování.
 • Bezpečnost: Twisto je důvěryhodný poskytovatel platebních služeb, což zajišťuje, že vaše transakce jsou prováděny bezpečně a že vaše údaje jsou chráněny.
 • Možnost rozdělení platby: Máte-li větší nákup, můžete si vybrat možnost rozdělit platbu na třetiny zcela zdarma, což vám usnadní rozložení nákladů na delší dobu.
 • Jednoduchost: Twisto nabízí snadný a pohodlný způsob platby. Stačí použít jejich služby u partnerských obchodníků nebo stáhnout aplikaci pro další možnosti platby.

Nakupování s Twistem vám dává větší kontrolu nad vašimi nákupy a umožňuje vám plně využít svých financí.

S Twisto aplikací získáte řadu výhod a užitečných funkcí:

 1. Bezpečná platba: S Twisto appkou můžete provádět bezpečné platby u partnerských obchodníků, ať už online nebo v kamenných prodejnách.
 2. Až 45 dní na platbu: Po nákupu máte až 45 dní na zaplacení, což vám poskytuje dostatek času na zvážení nákupu a uskutečnění platby.
 3. Rozdělení platby na splátky: Pokud potřebujete, můžete si vybrat možnost rozdělit platbu na několik bezúročných splátek, což vám usnadní rozložení nákladů na delší dobu.
 4. Jednoduchost a pohodlí: S Twisto appkou můžete nakupovat pohodlně z pohovky nebo z jakéhokoli místa, které vám vyhovuje. Nemusíte nosit hotovost ani zadávat dlouhé platební údaje.
 5. Správa nákupů: V aplikaci můžete sledovat své nákupy, platby a přehledně spravovat svůj účet.
 6. Speciální nabídky a výhody: Můžete se těšit na speciální nabídky a slevy od partnerských obchodníků, které jsou dostupné pouze pro uživatele Twisto.
 7. Jednotná platební metoda: Twisto appka vám umožní sjednotit platební metodu pro více obchodů, což vám usnadní platby a sledování výdajů.

Twisto appka je skvělým nástrojem pro pohodlné a bezpečné placení a přináší vám řadu výhod, které vám usnadní nakupování a správu vašich financí.