mKonto

S mKontem získáte řadu výhod zcela zdarma.

Založení a vedení účtu je bez poplatků. Navíc, vám nabízíme další výhody jako bezplatné výběry ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí při výběru aspoň 1500 Kč, zdarma všechny příchozí a odchozí platby v ČR, vklady hotovosti na účet přes vkladové bankomaty a mnoho dalšího. S mKontem si užijete pohodlné a bezplatné bankovnictví.

Pokud hledáte moderní běžný účet v bance, mKonto je ideální volbou. Založení a vedení účtu je zdarma a získáte mnoho funkcí, které vám usnadní správu vašich financí. S mKontem můžete využívat širokou škálu výhod, jako jsou bezplatné výběry hotovosti z bankomatů nejen v ČR, ale i v zahraničí při výběru alespoň 1500 Kč (nebo odpovídající částky v cizí měně). Všechny vaše příchozí a odchozí platby v ČR, včetně tuzemských platebních příkazů, inkas a SIPO plateb, jsou také zdarma.

Jednou z výhod mKonta je možnost vkladů hotovosti na váš účet prostřednictvím sítě vkladových bankomatů. Navíc, s chytrým mSpořením si můžete při každé platbě odkládat peníze stranou a tvořit si tak své vlastní úspory. Kromě toho jsou k dispozici i různé aplikace, které vám usnadní správu financí a uspokojí vaše potřeby.

Založení mKonta je snadné a rychlé. Můžete si stáhnout mobilní aplikaci a založit účet přímo z pohodlí svého domova nebo třeba ve veřejné dopravě. Alternativně můžete účet založit online vyplněním žádosti a ověřením totožnosti, a poté jednoduše aktivovat účet. Další možností je založit účet na kterékoli pobočce, pokud preferujete osobní přístup. Stačí vyplnit online žádost a počkat na kurýra, který vám přiveze smlouvu k podepsání. A pokud preferujete telefonickou komunikaci, můžete si založit účet pomocí mLinky, kde vám operátoři ochotně pomohou s procesem založení.

mBank creditkaJe však důležité si uvědomit, že na jedno rodné číslo můžete mít otevřen pouze jeden účet mKonto a to pouze v českých korunách. Nicméně, pokud si přejete sdílet účet s členem vaší rodiny, je možné jej ustanovit jako spolumajitele nebo disponenta účtu.

Zvolte si mKonto a využijte moderního a pohodlného způsobu správy svých finančních prostředků!

K účtu s chytrou aplikací – světová karta

K účtu s chytrou aplikací získáte i světovou kartu, která vám umožní platby a výběry z bankomatů po celém světě. S touto kartou budete mít jednoduchý a bezpečný přístup ke svým finančním prostředkům, a to nejen v ČR, ale i při cestování do zahraničí. Budete mít plnou kontrolu nad svými financemi a pohodlně nakupovat či vybírat hotovost bez omezení.

karta svet energie

Placení mobilem i hodinkami

mKonto vám skutečně otevírá dveře do světa technologií a moderního platebního styku. S tímto účtem můžete využívat platby mobilem prostřednictvím populárních platebních aplikací, jako je Apple Pay a Google Pay. Stačí jednoduše přidat svou světovou kartu do těchto aplikací a můžete rychle a bezpečně platit přiložením telefonu k platebnímu terminálu.

Výhodnější platby v cizí měně

Díky výhodnému kurzu, který nabízíme, můžete ušetřit při všech platbách v cizině nebo při nákupu na zahraničních e-shopech. S mKontem získáte výhodný směnný kurz, který vám umožní platit méně za zahraniční transakce.

Nezáleží, zda cestujete do zahraničí nebo nakupujete v zahraničních e-shopech, s mKontem budete mít výhodu výhodného kurzu, který vám pomůže snížit náklady. Ušetřené peníze můžete využít na další zážitky nebo je spořit pro budoucí plány.

S mKontem se nemusíte starat o nepříznivé směnné kurzy, protože vám nabízíme výhodný kurz, který vám přináší úspory při vašich zahraničních platbách. Tak můžete v klidu nakupovat, cestovat a využívat světovou kartu mKonta, aniž byste se museli obávat vysokých směnných poplatků.