mPůjčka Plus

Bankovní půjčka

mBank logo in

S pojištěním schopnosti splácet.

Získejte snížení úroku o 1% a nechte pojištění za Vás zaplatit. Tato částka bude použita na splátku půjčky a stejnou sumu vám bude zaslána přímo na váš bankovní účet.

hodiny

Připravili jsme pro vás bankovní půjčku s okamžitým převodem na váš účet.

pocitac

Získejte bankovní půjčku jednoduše online!

palec

Nabízíme garantovanou splátku, která vám poskytne jistotu a stabilitu při splácení půjčky.

Získejte si nejen výhodnější sazbu, ale především jistotu, že v případě ztráty zaměstnání nebo vážné nemoci nezůstanete bez peněz. Pojištění schopnosti splácet vám umožní snížit úrokovou sazbu o 1 % a zároveň vám poskytne dvojité plnění. To znamená, že v případě nepředvídaných událostí pojišťovna zaplatí vaši splátku půjčky a stejnou částku vám převede na váš bankovní účet.

Existuje mnoho důvodů, proč sjednat pojištění k vaší půjčce:

  1. Rychlé plnění: Pojišťovna vám vyplatí plnění již po 30 dnech, takže v případě potřeby budete mít finanční prostředky k dispozici již brzy. Můžete si být jisti, že budete chráněni i během prvního měsíce splácení.
  2. Doplňkové plnění: Pokud se ocitnete v nemocnici, každý den strávený tam vám přinese 10 % z měsíční splátky úvěru. Tímto způsobem budete mít další finanční prostředky na krytí svých výdajů.
  3. Snadná sjednání: Pojištění schopnosti splácet lze snadno sjednat spolu s žádostí o úvěr. Stačí uvést svůj zájem o toto pojištění a vaše půjčka bude přizpůsobena s ohledem na nižší úrokovou sazbu.

Jedním z výhod půjčky s pojištěním schopnosti splácet je, že nemusíte platit žádné poplatky za předčasné splacení. Pokud se rozhodnete půjčku splatit dříve než je původně stanoveno, nebudete muset nést žádné dodatečné náklady.

Další výhodou je, že se nemusíte obávat změny podmínek ze strany naší společnosti. Vaše půjčka s pojištěním schopnosti splácet zůstává stabilní a neměnná, bez nežádoucích překvapení. Můžete mít jistotu, že vaše splátky a podmínky zůstanou stejné po celou dobu trvání půjčky.

Přizpůsobení splátek je další výhodou této půjčky. Můžete si snadno přizpůsobit měsíční splátku, splatnost půjčky i den splátky podle svých potřeb. Pokud se ocitnete ve finanční tísni, můžete si dokonce odložit splátky jistiny až o 3 měsíce, což vám umožní získat potřebný čas na stabilizaci finanční situace.

Mějte na paměti, že před sjednáním pojištění je důležité prostudovat podmínky a výluky, abyste byli plně informováni o tom, co je a není kryto tímto pojištěním. Při výběru půjčky s pojištěním schopnosti splácet je vždy vhodné konzultovat své možnosti s odborníkem, který vám pomůže rozhodnout se na základě vašich potřeb a situace.

S půjčkou s pojištěním schopnosti splácet získáte nejen finanční jistotu, ale také klid a ochranu pro svou finanční stabilitu v případě neočekávaných událostí.

Reprezentativní příklad mPůjčky Plus s pojištěním

výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 5,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 288,20 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 164 749 Kč, RPSN 11,65 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.

Reprezentativní příklad mPůjčky Plus bez pojištění

výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 7,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 103,40 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 151 445 Kč, RPSN 8,29 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.