Férová rychlá půjčka

Nebankovní půjčka

logo kamali

Extrémně rychlá půjčka!

Pro nové klienty: Pokud splatíte do 14 dní, první půjčka je zcela bez poplatku.

Kamali půjčka je online službou, která vám nabízí rychlé nebankovní půjčky před výplatou v rozmezí od 1.000 do 15.000 Kč (pro opakované žádosti až do 20.000 Kč). Máte možnost splatit svou půjčku včetně mírného poplatku za její poskytnutí – pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku – do 30 dnů. Pokud potřebujete, můžete si dobu splatnosti prodloužit až do 270 dnů tím, že si splátku odložíte až 8krát. Vše z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti ručitele, dokládání příjmů nebo papírování.

Jedná se o nejvýhodnější mikropůjčku dostupnou na českém trhu. Nabízíme také možnost online vyřízení půjčky, takže nemusíte nikam chodit a vše můžete vyřídit pohodlně z domova. Pokud se vám podaří naspořit potřebnou částku dříve, můžete půjčku splatit předčasně bez jakýchkoli sankcí.

Upozorňujeme, že za vyřízení půjčky účtujeme poplatek. Na druhou stranu, pro získání naší půjčky není nutné mít bankovní účet, což je velkou výhodou pro ty z vás, kteří takový účet nevlastníte. Pro získání půjčky je nutné se zaregistrovat a provést kontrolu registrů. Tento proces je rychlý a jednoduchý. Děkujeme za váš zájem a těšíme se na spolupráci s vámi.

Nenajdete rychlou půjčku, která by byla bezpečnější a výhodnější.

hodiny k

Rychle

Díky jednoduché online žádosti můžete mít svou půjčku hotovou za okamžik.

prase k

Levně

Nejnižší poplatky mezi mikropůjčkami, včetně první půjčky zcela zdarma.

bezpecnost k

Bezpečně

Rozložení na až 10 splátek, žádné vysoké sankce a absence rozhodčích doložek.

Kritéria pro udělení půjčky jsou jednoduchá a přímočará: musíte být starší 18 let a držitelem občanství České republiky. Na rozdíl od jiných jsme zde pro vás – nepotřebujeme žádné dokladové potvrzení o vašem příjmu. Vše, co od vás potřebujeme, je občanský průkaz nebo potvrzení o vašem trvalém pobytu. Pro potvrzení vaší žádosti je rovněž nezbytné vlastnit mobilní telefon. Jakmile je půjčka schválena, peníze převedeme přímo na váš bankovní účet. Jsme zde pro vás, takže pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni vám být maximálně nápomocni a vstřícní.

Reprezentativní příklad půjčky:

Splácení půjčky ve výši 15 000 Kč se splatností 30 dní a s úrokem 0%, RPSN 49,1% se základním poplatkem 495 Kč. Celková splatnost půjčky je 15 495 Kč. První půjčka se splatností do 14 dní je zdarma, bez poplatků a RPSN 0%.