Ke každé nové smlouvě 

Za životní styl
30% pojištění zpět.

Chcete 30% pojištění zpět na účet nebo raději fit poukaz na  3 000 Kč. Stačí splnit naši sportovní výzvu!

Co takhle obojí?

Sjednání online - Srozumitelná smlouva - Plnění bez výmluv

728x90 Mutu Runner v2

300x250 Mutu Runner
Životní pojištění, které má základy v jednoduchosti, férovosti a transparentnosti s dobrou možností ušetřit. V případě, že klient se o své zdraví stará. Mutumutu má zázemí v KB, ovšem není to klasická pojišťovna, ale pojišťovací zprostředkovatel.

Toto životní pojištění Vás zajistí finančně pokud nemůžete pracovat při nemoci nebo invaliditě. V případě vaší smrti, ochrání i vaši rodinu. Trpíte na bolesti zad nebo psychické nemoci i toto lze pojistit v tomto životním pojištěni. Mutumutu je jediná pojišťovna kdo řeší pracovní neschopnost.

Můžete si založit při životním pojištění i investiční spoření, ke kterému vás ovšem nikdo nebude nutit. Je to vlastně kombinace životního pojištění s investicí a spořením na důchod což není zrovna dobrá kombinace. Pokud se ze zdravotních důvodů,  dostanete do invalidního důchodu, bude vám vyplácena měsíční renta oproti běžně vyplacené jednorázové částce. Budete mít jistotu, že každý měsíc dostanete pravidelný měsíční příjem.

V případě nemoci nebo úrazu budete mít plnění příjmu a peníze dostanete i při tomto výpadku z důvodu nemoci. Vše dostanete velice rychle bez zbytečných průtahů a formalit, jakmile nemůžete pracovat 60 a více dní.

300x250 Mutu Watch
Pojistit se můžete na pracovní neschopnost, na invaliditu, v případě smrti, úrazové pojištění a vážné nemoci. Dokonce vás pokryjí i na onemocnění koronavirem jak u stávajících klientů tak i u nových klientů. U tohoto životního pojištění žádné poplatky nehledejte, protože neplatíte správu pojištění, vstupní, měsíční nebo za zrušení smlouvy. Smlouvu můžete kdykoliv zrušit bez zbytečných průtahů a výpovědní smlouvy.