Více než 300 finančních poradců

Nezmeškejte
nejnižší hypoteční sazby!

Zadejte poptávku a do 5 minut získáte hypotéku od 1,79 %.

Hypoteční úvěr kalkulačka.

Máte v plánu koupit či dokonce stavět nový rodinný dům nebo potřebujete opravit stávající dům. Jenže kde vzít čas na procházení nabídek všech bankovních ústavů a zjišťování podmínek hypotečního úvěru. Po 10 minutách hledání se v tom zratíte a veškeré vynaložené úsilí a ztráta času je pryč. Zjistíte, že nevíte nic a hlavně zapomenete, který hypoteční úvěr je pro Vás ten nejvýhodnější.

Pokud opravdu potřebujete hypoteční úvěr, především na bydlení tak nevěšte hlavu, jsme napojeni na přehledné srovnávání hypotečních úvěrů všech bank v České republice. Toto přehledné srovnání hypotečních úvěrů v ČR zajišťuje Zaloto s.r.o. (dříve HypoGO). Služba je zcela zdarma a bez poplatků. Ušetříte spoustu nervů a především času při hledání všech nabídek hypotečních úvěrů. Zárověň však získáte i menší bonus v podobě nejvýhodnější sazby, která je ušitá přímo na míru a v neposlední řadě vše bude zařizovat přidělený specialista, který Vám bude oporou.

Nechte si zpracovat hypotéku a zajistěte si tu nejnižší sazbu v České republice, zabere Vám to pouhých 5 minut vašeho času. Získáte tím hypoteční úvěr s úrokovou sazbou od 1,79 % od zadání pohledávky úvěru. Samozřejmě pro získání hypotečního úvěru jsou nutné podmínky, které musíte splnit, aby jste hypoteční úvěr vůbec dostali, především je vše vázáno na zástavní právo nemovitosti. Důležitý je dohodnutý splátkový kalendář, kterým hypoteční úvěr splácíte. Jestliže zvažujete hypoteční úvěr je dobré se zajímat o výši úrokové sazby, dobu fixace, délku splácení, RPSN a další poplatky.