Flexifin půjčka

flexifin pujcka
Článek k přečtení za 2 minuty

Jednoduchá, rychlá a flexibilní půjčka od FlexiFinu

Vítejte u FlexiFinu, vašeho spolehlivého partnera pro jednoduché, rychlé a flexibilní půjčky. Naše nabídka je navržena tak, aby vám poskytla finanční prostředky bez zbytečných komplikací a dlouhých čekání. S námi můžete získat půjčku až do výše 30.000 Kč s možností splatnosti v rozmezí od 1 do 12 měsíců.

Rychlý přístup ke druhé půjčce

Pokud jste již naším spokojeným zákazníkem a potřebujete další finanční injekci, máme pro vás dobrou zprávu. U druhé půjčky vám odpadá zbytečné dokladování příjmů, pokud zažádáte do 90 dnů od poskytnutí první půjčky. S námi můžete mít peníze na účtu rychle a bez zbytečných papírování.

Rychlé a pružné schvalování půjčky

Díky našim unikátním interním postupům jsme schopni schvalovat půjčky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Při kompletní žádosti o první půjčku vám můžeme poskytnout rozhodnutí během 1 minuty. Naše moderní technologie a automatizované procesy nám umožňují schvalovat žádosti bez ohledu na pracovní dobu, den v týdnu nebo měsíc v roce. Opakované půjčky, které si u nás vyberete, jsou rovněž schvalovány rychle, do 1 minuty, a nemusíte nám doložit žádné doklady ani potvrzení o příjmu.

Výhody půjčky FlexiFin

  • První půjčka až do 30.000 Kč.
  • Druhá půjčka opět do 30.000 Kč, aniž byste museli absolvovat čekání na další půjčky, jak tomu může být u konkurence.

Nejrychlejší vyplácení půjčky

S FlexiFinem můžete mít peníze na svém účtu v řádu sekund, a to bez ohledu na banku, kterou používáte, nebo den v týdnu. Naše služby jsou k dispozici 24/7, a to včetně víkendů a svátků. Stačí si vybrat částku, kterou potřebujete, a peníze budou okamžitě doručeny na váš bankovní účet.

Důvěřujte nám s vašimi finančními potřebami a získejte půjčku od FlexiFinu ještě dnes! Naše rychlost, jednoduchost a flexibilita vás jistě potěší.

Reprezentativní příklad:

Výše poskytnutého úvěru 15 000 Kč se splatností 30 dní a s úrokem 0%, poplatkem 3 600 Kč, RPSN 1269,7%. Celkově splatná částka půjčky je 18 600 Kč. Při splatnosti 14 dní stejné částky půjčky s úrokem 0%, RPSN 0% a bez poplatku je celkově splatná částka 15 000 Kč.

Nezávazná online žádost o půjčku