coolcredit

Coolcredit.cz

Profesionalita – Rychlost – Férovost

od 1 000 Kč do 8 000Kč (opakovaně až 20 000 Kč )/ úrok: 0 %

Nebankovní půjčka – rychlá  a  jednoduchá

Rychlá půjčka online
až 20 000 Kč.

Stačí opravdu málo a peníze máte brzy doma. Zkuste rychlou online sms půjčku před výplatou.

CoolCredit je nebankovní společnost a oproti bankám má mnoho výhod. Nejvýraznější výhoda je, že dokáže poskytnou rychlou půjčku online behem několika minut pomocí sms zprávy. V dnešní době je sms půjčka již běžná. Nemusíte proto chodit do banky, podepisovat štosy papírů a stát frontu – máte možnost získat z pohodlí domova online půjčku. Coolcredit nabízí půjčku všem, kdo potřebuje půjčku rychle nejlépe ihned před výplatou. Žádost o půjčku zabere vyplněním formuláře  jen několik minut, pak stačí zvolit kolik chcete půjčit a zadat několik základních informací o vás.

Možnost opakované půjčky až 20 000 Kč s prodloužením doby splatnosti s dobou až na 30 dní. Půjčku lze využít na cokoliv a není potřeba zástava nebo ručení.

Předčasné splacení je zdarma a je nutná registrace, také se kontroluje registr dlužníků. Tato půjčka je vhodná pro všechny ve věku 21 – 74 let, zaměstnance, důchodce, OSV4 a mateřská s ideálním měsíčním příjmem 12 000 Kč. Žadatel nesmí být v insolvenci nebo v exekuci. Splátka půjčky se většinou pohybuje okolo max. 1/3 příjmu.

 

Mohlo by vás zajímat...

Populární příspěvky