axa

Cestovní pojištění AXA

Cestování v klidu a v pohodě

Sleva na cestovní
pojištění 50%.

Cestovní pojištění AXA chrání v zahraničí  také v případě onemocnění Covid-19 a to do výše limitu léčebních výloh.

cestovni pojisteni csob
Sjednání online - Asistence na dosah - Jednodušší výběr pojištění

Klidné a pohodové cestování je úspěchem každé dovolené nebo pracovní cesty nebo studia v zahraničí. Ke klidné a pohodové cestě stačí mít kvalitní cestovní pojištění, které Vás ochrání v případě problémů během celé cesty v zahraničí. V případě nepředvídatelných problémů budete mít řešení, abyste mohli vzpomínat jen na skvělé zážitky.

Jedete na jeden nebo více dnů, stačí uzavřít cestovní pojištění na délku vaší cesty od 1 až 365 dní, nebo  lze uzavřít opakované až 90 denní výjezdy během celého roku. Cestovní pojištění máte aktivní již po 4 hodinách po uzavření smlouvy. Pojištění lze sjednat i online, takže smlouvu můžete uzavřít i na poslední chvíli.

Vybrat si můžete ze tří variant cestovního pojištění Excelent, Komfort a Reference, samozřejmě k těmto variantám cestovního pojištění si můžete sjednat i připojištění na manuální práce, rizikové sporty, autoasistance, pojištění půjčeného vozidla a pojištění drink povolen.

Pro vaše zahraniční cesty si můžete usnadnit plánování cestování. Existují přednastavené alternativy v rámci základního cestovního pojištění ze kterých si můžete vybrat jednu alternativu pojištění : pojištění pro skupiny, rodinné pojištění a pojištění pro jednotlivce.

Mohlo by vás zajímat...

Populární příspěvky