CP alianz

Cestovní pojištění od Alianz

Sjednejte si cestovní pojištění online

Během pár minut jste pojištěni !!

Limity vás trápit nemusí

Cestovní pojištění
kalkulačka.

Vyplatí se cestovní pojištění? V případě, že rádi cestujete se toto pojištění určitě vyplatí. Nikdy nikdo neví, co vás může potkat třeba za zdravotní potíže v zahraničí. Určitě nemáte zájem na dovolené řešit negativní problémy. Proto je dobré si cestovní pojištění zajistit – třeba u Alianz.

Cestovní pojištění vám pokryje náklady za zdravotní péči, která je v zahraničí velice nákladná. V případě nějakých zdravotnických zákroků byste vše museli platit ze svého. Tím zmírníte úplné finanční krytí všech událostí obsažené v pojištění. Cestovní pojištění není povinné, ale velmi důležité pro finanční pokrytí lékařského ošetření, nákupu léků, operace nebo hospitalizace a také případný převoz pacienta do ČR.

K tomuto pojištění dostanete i řešení pro neočekáváné situace jako jsou nepokoje v destinaci nebo přírodní katastrofy. A může vám to znemožnit včasný návrat pro tyto situace se pojištění prodlouží automaticky. Alinaz nabízí tři druhy variant cestovního pojištění STANDARD, OPTIMAL, EXKLUZIV.

V případě koronaviru se u cestovního pojištění Alianz  vztahuje na léčebné výlohy, které jsou základem pojištění. Za předpokladu, že na místě se nakazíte koronavirem. V zakazáných oblastech, které jsou vyhlášeny státním nebo veřejným orgánem za nebezpečné – válečné, zdraví nebo životu nebezpečnou zónu se nedoporučuje cestovat a v těchto oblastech je pojištění vyloučené.

Sjednáte si cestovní pojištění online a během pár minut. Vybrat si můžete ze 3 balíčků, které jsou připravené na míru svátečním cestovatelům i protřelým světoběžníkům, a mnoha připojištění k tomu. Nabízíme i cestovní pojištění s neomezeným krytím léčebných výloh.

Mohlo by vás zajímat...

Populární příspěvky