otaznik

Získám půjčku na cokoliv?

citata

Ano. Půjčku můžete použít na cokoli budete chtít.  Veškeré nabídky bankovních a nebankovních  půjček jsou zde na webu bez účelové

Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

Záleží na poskytovateli půjčky jestli nahlédne to registrů. Některé  půjčky můžete získat i v případě, že máte zápis v centrální databázi dlužníků nebo jiném registru dlužníků. 

Potřebuji půjčku jak ji získám na vašem webu?

  Je to velice jednoduché. Na naší webové stránce monetacredit.cz si najdete bankovní nebo nebankovní půjčku, která vám vyhovuje. Nebo přímo zažádáte o půjčku na našem webu – pomocí posuvníků nastavíte výši půjčky a počet dní, na které si chcete půjčit a poté vyplníte krátký formulář. Formuláře najdete zde.

Musím k žádosti o půjčku doložit nějaké doklady?

Standardně se k žádosti o půjčku nedokládají žádné doklady. Jen vyplníte požadované data v žádosti. 

Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na váš bankovní účet. V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den. Pro více informací o rychlosti převodu mezi jednotlivými bankami se prosím obraťte na  zákaznický servis dané půjčky.

Nemůže dojít ke zneužití mých osobních údajů?

Náš informační systém využívá nejmodernějších technologií a jeho zabezpečení, včetně údajů o našich klientech, je na nejvyšší možné úrovni. Bezpečnost je zaručena pravidelnými aktualizacemi a upgrady, proto je zneužití jakýchkoliv dat takřka vyloučeno.

Poskytuje Moneta Credi půjčku?

Ne, Moneta Credit není přímým poskytovatelem osobních půjček a ani neposkytujeme žádné půjčky pod hlavičkou Moneta Credit. Bankovní a nebankovní půjčku vám zprostředkujeme  přímo na naší webové stránce. Snažíme se, aby zde byli jen kvalitní finanční produkty a to nejen půjčky, ale i pojištění.