Akční finanční nabídky

Získejte více z Vašich peněz: Akční nabídky půjček a finančních produktů

Půjčky a produkty, které dávají více – rychle, snadno a výhodně

Získejte maximum z vašich financí s našimi jedinečnými akčními nabídkami půjček a finančních produktů! Když přicházíte k nám, otevíráte dveře ke světu výhod a slev, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů rychleji a snadněji. Naše nabídky jsou pečlivě vybrány, abychom vám přinesli nejlepší možnosti pro financování vašich projektů, cestování nebo investic. Bez ohledu na to, jestli hledáte půjčku s výhodnou úrokovou sazbou, pružné splácení nebo další zajímavé benefity, máme pro vás to nejlepší.

Proč si vybrat naše akční nabídky? Naše stránka je jako pokladnice plná příležitostí. Sjednání půjčky nebo výběr finančního produktu by neměl být složitý proces. Naši odborníci pečlivě vybírají nabídky od renomovaných partnerů, abychom vám ušetřili čas i peníze. Rychlá schválení, výplata a podpora vám umožní se zaměřit na to, co je pro vás skutečně důležité.

Naše filozofie je jednoduchá: Nabídnout klientům více, než očekávají. Snažíme se vytvářet finanční prostor, kde každý může dosáhnout svých cílů bez stresu a obav. S našimi akčními nabídkami budete mít v rukou nástroje k úspěchu a finanční svobodě.

Nenechte své finance čekat! Prozkoumejte naše akční nabídky půjček a finančních produktů a začněte plánovat svou budoucnost dnes.


RB logo

Při založení účtu

Bonus 3 000 Kč

  • Vytvořte si účet pomocí tlačítka umístěného níže.
  • Každý měsíc po dobu půl roku máte možnost získat odměnu ve výši 500 Kč za aktivní využívání vašeho účtu. Konkrétně je nutné uskutečnit minimálně 3 platby kartou buď online nebo v kamenném obchodě. Je důležité, aby tyto platby byly zaúčtovány během daného měsíce. Sledování splnění aktivity probíhá během prvních 6 měsíců, které následují po měsíci, kdy byl účet zřízen. Tímto způsobem můžete získat až maximálně 6 odměn ve výši 500 Kč každou.
  • Pokud budou splněny požadované podmínky, bude odměna vyplacena nejpozději do 15. dne následujícího měsíce za předchozí měsíc.

Akce platí od 21. 8. 2023


  • půjčka s úrokem pouze 4,9 %
  • půjčíme vám až 40 000 Kč
  • se splátkovými prázdninami

Platnost od 22.8 2023